GL
+0 km
Wszystko
Pokoje i łazienki
Wszystko
Filtr
1
Inne filtry
1
Mapa
Zapisz wyszukiwanie
Sprzedaż mieszkań Albania
476 wyniki
Z najnowszych
Lista
Kafelki
7
472 166 PLN
Sprzedaż
2
1
65 m²
Rruga Lazgush Poradeci, Bashkia Kavajë
Winda
Internet
Umeblowany
Otwarta przestrzeń życiowa
9
472 166 PLN
Sprzedaż
2
1
65 m²
Rruga Lazgush Poradeci, Bashkia Kavajë
Winda
Internet
Umeblowany
Sprzęt kuchenny
Piętro
Pogląd
7
514 703 PLN
Sprzedaż
3
1
76 m²
Rruga Lazgush Poradeci, Bashkia Kavajë
Winda
Internet
Moje nemovitost u moře je stabilní česká společnost (české s.r.o.) se stovky spokojenými klienty. Nabízíme kompletní servis nejen při koupi nemovitosti, ale i po převodu vlastnictví. Postaráme se o v…
12
476 420 PLN
Sprzedaż
2
1
69 m²
Rruga Lazgush Poradeci, Bashkia Kavajë
Winda
Internet
6
474 293 PLN
Sprzedaż
2
1
68 m²
Rruga Lazgush Poradeci, Bashkia Kavajë
Winda
Internet
6
918 131 PLN
Sprzedaż
2
1
51 m²
Bashkia Durrës
Sprzęt kuchenny
Pogląd
Otwarta przestrzeń życiowa
Představujeme vám jedinečnou příležitost vlastnit apartmán v první linii u moře v jedné z nejrychleji rostoucích přímořských destinací Evropy. Moderní byt o dispozici 2+kk a ploše 51 m² se nachází ve…
10
701 868 PLN
Sprzedaż
2
1
67 m²
Rruga Çamëria, Bashkia Vlorë
Piętro
Otwarta przestrzeń życiowa
Światło naturalne
Umeblowany
11
978 362 PLN
Sprzedaż
3
2+
87 m²
Rruga Çamëria, Bashkia Vlorë
Pogląd
Światło naturalne
Umeblowany
Piętro
17
510 450 PLN
Sprzedaż
2
1
63 m²
Rruga Rrota e Kuqe, Bashkia Durrës
Winda
Pogląd
Stylový apartmán 2+kk, 63 m, 50 m od moře Durrës Plazh Nabízíme moderní a elegantní apartmán 2+kk o velikosti 63 m, umístěný ve 4. patře moderního domu s výtahem, v prestižní části Durrës Plazh, pou…
13
374 330 PLN
Sprzedaż
2
1
58 m²
Bulevardi i Pishave, Bashkia Kavajë
Internet
Kabina prysznicowa
Apartmán 2+kk, 58 m, Mali i Robit 1. linie u moře Nabízíme k prodeji světlý a prakticky řešený apartmán o ploše 58 m, situovaný ve 4. patře domu bez výtahu, v atraktivní lokalitě Mali i Robit, přím…
35
1 276 124 PLN
Sprzedaż
1
1
110 m²
Rruga Prokop M. Gjergo, Bashkia Durrës
Internet
Exkluzivní investiční příležitost: 4 studia, 110 m, 50 m od moře! V exkluzivním zastoupení nabízíme ke koupi soubor 4 samostatných studií o celkové ploše 110 m, umístěných v přízemí bytového domu, p…
13
625 981 PLN
Sprzedaż
4
1
100 m²
Rruga Detit, Bashkia Kavajë
Winda
Nový projekt Dragoti 2 výjimečný apartmán 4+kk, 113,2 m, Golem Nabízíme k prodeji prostorný apartmán v novém rezidenčním projektu Dragoti 2, situovaný v oblíbené lokalitě Golem, jen pár minut chůze…
13
342 852 PLN
Sprzedaż
2
1
54 m²
Rruga Detit, Bashkia Kavajë
Winda
Piętro
Nový projekt Dragoti 2 výjimečný apartmán 2+kk, 62 m2, Golem Nabízíme k prodeji apartmán v novém rezidenčním projektu Dragoti 2, situovaný v oblíbené lokalitě Golem, jen pár minut chůze od moře. Ap…
8
416 867 PLN
Sprzedaż
2
1
51 m²
Bashkia Durrës
Piętro
Koupě nemovitosti v zahraničí může být jednodušší, než si myslíte – přímo v Albánii se o Vás postará český makléř, který zde dlouhodobě žije a zná místní prostředí i celý proces koupě. Prodej bytu…
13
1 203 385 PLN
Sprzedaż
2
1
83 m²
Rruga Radhime-Orikum, Bashkia Vlorë
Basen
Pogląd
Piętro
Światło naturalne
10
850 749 PLN
Sprzedaż
2
1
52 m²
Dhimiter Konomi, Bashkia Vlorë
Umeblowany
Światło naturalne
Pogląd
Piętro
7
292 743 PLN
Sprzedaż
1
1
33 m²
Rruga Lefter Talo, Bashkia Sarandë
✅ Price: 1550 Euro/M2 (68,820 Euro) ✅ Location: 5th Street, Saranda ✅ Total area: 44.4m2 ✅ Apartment area: 33.1m2 ✅ Veranda area: 5.1m2 ✅ Common area: 6.2m2 New residence under construction in Saran…
8
601 480 PLN
Sprzedaż
1
1
35 m²
Rruga Vlore-Radhime, Bashkia Vlorë
Basen
Pogląd
Luxury residence in Radhimë, first line of construction, with panoramic views of the Gulf of Vlorë and direct access to the private beach. Modern 4-storey residential complex with contemporary archit…
Zapisz ten wybór
×
I natychmiast wyślemy Ci powiadomienia o nowych ofertach.
Ustaw strażnika
Pokaż więcej
Poprzedni
1
...
13
14
15
...
27
Inny
Sprzedaż
Mieszkania
Albania