SUPA24
3 185 897 AED
(35 010 AED / m²)
Sale
Atypical
1
91 m²
Benahavís

bedroomatypical
flat91 m²
bathrooms1

Other
Age of the offer: 80days
Updated: 53days

Localities

Benahavís
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.