SUPA24
703 778 AED
(5 964 AED / m²)
Sale
Atypical
1
118 m²
Деница

bedroomatypical
flat118 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Явлена представя на Вашето внимание нов апартамент с 2 спални в кв. Кършияка. Жилището е с три изложения -изток, запад и север. Разпределението е след...

Other
Age of the offer: 6days
Updated: 6days

Localities

Деница
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ