SUPA24
Living room
Living room
Living room
235 740 AED
(4 911 AED / m²)
Sale
1
1
48 m²
Остромила

bedroom1
flat48 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Референтен номер: 4091. ТОП ОФЕРТА!!! ПРОМОЦИОНАЛНИ ЦЕНИ ДО КРАЯ НА ЮНИ! ПОБЪРЗАЙ И СЕ ОБАДИ СЕГА! НОВ ПРОЕКТ В ОСТРОМИЛА! НАЙ- НИСКА ЦЕНА В РАЙОНА!...

Other
Age of the offer: 27days
Updated: 6days

Localities

Остромила
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ