SUPA24
Living room
Living room
Living room
414 956 AED
(6 803 AED / m²)
Sale
Atypical
1
61 m²
Лаута

bedroomatypical
flat61 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Има имоти, които просто се разглеждат Има и такива, които се усещат като правилния избор още от първия момент....

Other
Age of the offer: 43days
Updated: 43days

Localities

Лаута
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЛУКСИММО ПЛОВДИВ