SUPA24
Living room
Living room
Living room
1 331 426 AED
(10 651 AED / m²)
Sale
Atypical
1
125 m²
Черковна, София

bedroomatypical
flat125 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Cloud homes представя на Вашето внимание просторен тристаен апартамент с площ от 125 кв.м., разположен на седми етаж в модерна девет етажна жилищна сг...

Other
Age of the offer: 82days
Updated: 14days

Localities

Черковна, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

КЛАУД ХОУМС