SUPA24
Living room
Living room
Living room
559 799 AED
(5 831 AED / m²)
Sale
Atypical
1
96 m²
Остромила

bedroomatypical
flat96 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Референтен номер: 3433. НОВОСТРОЯЩА СЕ ЛУКСОЗНА СГРАДА | кв. Остромила, Пловдив Представяме ви модерна бутикова сграда, разположена в един от най-п...

Other
Age of the offer: 118days
Updated: 100days

Localities

Остромила
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ