SUPA24
Living room
Living room
Living room
4 690 AED
(94 AED / m²)
Lease
1
1
50 m²
Avenida de la Albufera, Madrid

bedroom1
flat50 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1692171/es/Madrid/avenida-de-la-albufera?utm_content=Madrid&utm_medium=affiliate&utm...

furnished
Age of the offer: 81days
Updated: 1days

Localities

Avenida de la Albufera, Madrid
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

HousingAnywhere