SUPA24
Living room
Living room
Living room
7 032 AED
(123 AED / m²)
Lease
1
1
57 m²
Zeppelinstraße, Eschborn

bedroom1
flat57 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1638637/de/Eschborn/zeppelinstra-e?affiliate_partner_id=113009&utm_content=Eschborn&...

furnished
Age of the offer: 68days
Updated: 68days

Localities

Zeppelinstraße, Eschborn
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

HousingAnywhere