SUPA24
Living room
Living room
Living room
6 433 AED
(208 AED / m²)
Lease
Atypical
1
31 m²
Mühlheimer Straße

bedroomatypical
flat31 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1133373/de/Offenbach/m-hlheimer-stra-e?utm_source=list_globally&affiliate_partner_id...

furnished
Age of the offer: 65days
Updated: 65days

Localities

Mühlheimer Straße
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

HousingAnywhere