SUPA24
Other
Other
Other
1 581 AED
(61 AED / m²)
Lease
1
1
26 m²
Budovatelů, Přerov

bedroom1
flat26 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateafter reconstruction
basementYes
terraceNo

Description

Nabízím k podnájmu útulný byt o dispozici 1+kk a užitné ploše 26 m², který se nachází v 11. podlaží panelového domu s výtahem. Byt prošel kompletní re...

Parameters

Generated from AI

Shower cubicleKitchen appliancesWashing machineFurnished

furnished
Age of the offer: 6days
Updated: 6days

Localities

Budovatelů, Přerov

Civic amenities

QARA s.r.o.

Petr Zach