SUPA24
Other
Other
Other
2 636 AED
(53 AED / m²)
Lease
2
1
50 m²
Stamicova, Brno

bedroom2
flat50 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Hledáte-li nové bydlení v Brně poblíž lesa v klidném domě s možností parkování, pak mám pro vás skvělou nabídku. Ve výhradním zastoupením vám nabízím...

Other
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Stamicova, Brno

Civic amenities

RK BONITREAL BRNO s.r.o.

Veronika Nekvindová