SUPA24
Other
Other
Other
2 986 AED
(53 AED / m²)
Lease
2
1
56 m²
Chvatěrubská

bedroom2
flat56 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementYes
terraceNo

Description

Naše realitní kancelář nabízí možný pronájem světlého bytu o dispozici 2+1 a výměře 56 m², nacházející se ve 4. patře bytového domu v klidné lokalitě ...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Chvatěrubská
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Sterling reality s.r.o.

Eliška Lehnerová