SUPA24
Living room
Living room
Living room
10 702 AED
(77 AED / m²)
Lease
5
2+
139 m²
Grad Pula

bedroom5
flat139 m²
bathrooms2+
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ISTRA, PULA - Austrougarski stan s velikom okućnicom 5 minuta pješke od plaže! DUGOROČNI NAJAM!

U ponudi DUX nekretnina u kategoriji dugoročnog najm...

Other
Age of the offer: 2days
Updated: 1days

Localities

Grad Pula
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Dux nekretnine d.o.o.

Ivana Škoro