SUPA24
Living room
Living room
Living room
3 795 AED
(181 AED / m²)
Lease
1
1
21 m²
Schaumannstraße, Korneuburg

bedroom1
flat21 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1513564/at/Korneuburg/schaumannstra-e?utm_medium=affiliate&utm_source=list_globally&...

furnished
Age of the offer: 494days
Updated: 494days

Localities

Schaumannstraße, Korneuburg
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Housing Anywhere