SUPA24
Living room
Living room
Living room
5 934 AED
(119 AED / m²)
Lease
1
1
50 m²
Trambauerstraße, Favoriten

bedroom1
flat50 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1128233/at/Vienna/trambauerstra-e?affiliate_partner_id=113009&utm_content=Vienna&utm...

furnished
Age of the offer: 9days
Updated: 1days

Localities

Trambauerstraße, Favoriten
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

HousingAnywhere