Листа понуда
5
756 280 €
(9 696 € / м²)
Распродаја
3
1
78 м²
מנחם ברש, ירושלים | القدس
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
78 м²
купатила
Преведи на Енглески
À Har Homa, dans une rue calme et recherchée, cet appartement de 3 pièces offre une qualité de vie rare grâce à ses trois expositions lum...
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
7дана
Ажурирано:
3дана
Пријави оглас
Локалитети
מנחם ברש, ירושלים | القدس
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.