SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
141 823 €
(3 732 € / м²)
Распродаја
2
1
38 м²
Mercedes

спаваћа соба2
равно38 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

PROMOCIÓN POR PAGO CONTADO, PRECIO DE LISTA 166.644!!
Entrega inmediata.
Se vende con renta de $ 31.000.
Apartamento 1 dormitorio en venta a estrenar ...

Друго
Старост понуде: 50дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Mercedes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Arquibrokers

Слични огласи

Слично у иностранству