SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
8 607 869 €
(35 278 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
244 м²
Lancaster Gate

спаваћа собаatypical
равно244 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This beautifully refurbished three-bedroom, three-bathroom apartment is on the second and third floors of a prestigious development in the heart of Ba...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 70дана
Ажурирано: 70дана

Локалитети

Lancaster Gate
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

United Kingdom Sotheby's International Realty

Слични огласи

Слично у иностранству