SUPA24
Остало
Остало
Остало
2 010 000 PLN
(26 447 PLN / м²)
Распродаја
2
1
76 м²
تلال الإمارات

спаваћа соба2
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Agua Residences – Luksusowe apartamenty nad wodą w sercu Dubaju. Agua Residences to prestiżowy kompleks mieszkaniowy zlokalizowany bezpośrednio nad wo...

Спрат:
2. спрат од 8
Старост понуде: 389дана
Ажурирано: 108дана

Локалитети

تلال الإمارات
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KORONA

Tomasz Makałus

Слични огласи

Слично у иностранству