SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
940 243 €
(3 358 € / м²)
Распродаја
5
2+
280 м²
الرملة

спаваћа соба5
равно280 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق على واجهة البحر في أم القيوين مع خطة دفع لمدة 3 سنوات بعد التسليم
تقع هذه المجتمع السكني الساحلي الحصري في أم القيوين، ضمن ساحل Blue Carbon المحمي...

намештен
Старост понуде: 165дана
Ажурирано: 100дана

Локалитети

الرملة
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству