SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
497 207 €
(7 649 € / м²)
Распродаја
3
2+
65 м²
الرملة

спаваћа соба3
равно65 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق مطلة على البحر مع إمكانية التقسيط في جزيرة السينية، أم القيوين
تقع جزيرة السينية في أم القيوين، وهي وجهة سكنية وترفيهية ناشئة تشتهر بجمالها الطبيع...

Друго
Старост понуде: 419дана
Ажурирано: 105дана

Локалитети

الرملة
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству