SUPA24
Остало
Остало
Остало
4 650 000 AED
(2 364 AED / м²)
Распродаја
3
2+
1.967 м²
الكفاف

спаваћа соба3
равно1.967 м²
купатила2+
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

La Capitale offers this exquisite 3-bedroom apartment in Park Gate Residence 1 is designed for modern living with a touch of elegance. Enjoy panoramic...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 61дана
Ажурирано: 61дана

Локалитети

الكفاف
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

La Capitale Real Estate Broker L.L.C.

Meenakshi Bhakuni

Слични огласи

Слично у иностранству