SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
539 141 €
(6 269 € / м²)
Распродаја
1
2+
86 м²
دبي

спаваћа соба1
равно86 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Sunset Bay Grand by Imtiaz, Dubai Islands, DubaiKey Features:1 Bedroom2 BathroomsOpen-plan living areaBalcony or terraceFloor-to-ceiling windowsWood-s...

намештен
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

دبي
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CAPRI REALTY

Слични огласи

Слично у иностранству