SUPA24
Остало
Остало
Остало
148 000 €
(4 353 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
34 м²
دبي

спаваћа собаatypical
равно34 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Fully Furnished and Move-In Ready Homes in Dubailand
Dubailand stands as one of Dubai’s most expansive and visionary residential districts. It is desi...

Спрат:
6. спрат од 26
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

دبي
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству