SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 135 820 €
(7 189 € / м²)
Распродаја
3
2+
158 м²
دبي

спаваћа соба3
равно158 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

  Welcome to an exclusive collection of luxury apartments on the breathtaking Dubai Islands, where panoramic views of the Arabian Sea redefine waterfr...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледПриродно светлоПаметни уређајиВисоки плафониМодерни стил

Друго
Старост понуде: 151дана
Ажурирано: 43дана

Локалитети

دبي
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TrustWay Properties

Слични огласи

Слично у иностранству