SUPA24
Остало
Остало
Остало
432 000 €
(4 154 € / м²)
Распродаја
1
1
104 м²
دبي

спаваћа соба1
равно104 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Investment Apartments with Magnificent Lagoon Views in Dubai Meydan Horizon
The project is located in Bu Kadra, Dubai, within the wider Meydan Horizon...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Спрат:
1. спрат од 22
Старост понуде: 160дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

دبي
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству