SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
511 900 €
(6 094 € / м²)
Распродаја
2
1
84 м²
دبي

спаваћа соба2
равно84 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

 Description:Experience the epitome of coastal living with these stunning oceanfront apartments in Dubai. This ground-plus-six-floors project offers a...

намештен
Старост понуде: 158дана
Ажурирано: 37дана

Локалитети

دبي
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TrustWay Properties

Слични огласи

Слично у иностранству