SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
680 602 €
(5 672 € / м²)
Распродаја
3
2+
120 м²
دبي

спаваћа соба3
равно120 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Live the Coastal Life in Dubai’s New Wellness OasisWake up to the sounds of water and the scent of nature in this luxurious 2-bedroom apartment nestle...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторПогодно за кућне љубимцеПаметни уређаји

Друго
Старост понуде: 211дана
Ажурирано: 170дана

Локалитети

دبي
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CELIA TARGET

Слични огласи

Слично у иностранству