SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
452 000 €
(5 580 € / м²)
Распродаја
2
1
81 м²
دبي

спаваћа соба2
равно81 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Trustway Properties is proud to present this rare 1-bedroom beachfront apartment in an exclusive low-rise tower with just 65 residences. Located in pr...

намештен
Старост понуде: 296дана
Ажурирано: 35дана

Локалитети

دبي
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TrustWay Properties

Слични огласи

Слично у иностранству