SUPA24
Остало
Остало
Остало
808 000 €
(9 619 € / м²)
Распродаја
2
2+
84 м²
دبي

спаваћа соба2
равно84 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartments Offering Luxury Lifestyle in the Sobha Hartland II Complex in Dubai Meydan
The luxury apartments are located in Sobha Hartland II, a large ...

Спрат:
2. спрат од 57
Старост понуде: 319дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

دبي
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству