SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
533 000 €
(5 731 € / м²)
Распродаја
2
1
93 м²
دبي

спаваћа соба2
равно93 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

 Experience a new standard of luxury lifestyle with these stunning waterfront apartments in the heart of Dubai Islands. Blending contemporary architec...

Друго
Старост понуде: 344дана
Ажурирано: 35дана

Локалитети

دبي
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TrustWay Properties

Слични огласи

Слично у иностранству