SUPA24
Остало
Остало
Остало
2 300 000 AED
(1 624 AED / м²)
Распродаја
2
2+
1.416 м²

спаваћа соба2
равно1.416 м²
купатила2+
лифтНе
паркингДа
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

La Capitale presents this stunning 2-bedroom apartment in Qamar 7. This exquisite home boasts spacious integrated living with elegant finishes, making...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

La Capitale Real Estate Broker L.L.C.

Umar Shahid

Слични огласи

Слично у иностранству