SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
375 675 €
(3 415 € / м²)
Распродаја
3
1
110 м²
شارع 15

спаваћа соба3
равно110 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

 Description:Step into comfort and contemporary living with these beautifully designed 2 bedroom apartments in Dubailand, one of Dubai’s most sought-a...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

شارع 15
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TrustWay Properties

Слични огласи

Слично у иностранству