SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
621 884 €
(9 145 € / м²)
Распродаја
2
2+
68 м²
شارع الصفا

спаваћа соба2
равно68 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق فاخرة للبيع في منطقة متميزة في سيتي ووك، دبي
تعتبر سيتي ووك (City Walk) القلب الإبداعي النابض لمدينة دبي، وهي وجهة عالمية المستوى حيث تلتقي متاجر ...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

شارع الصفا
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству