SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
3 866 154 €
(12 274 € / м²)
Распродаја
5
2+
315 м²
شارع الصفا

спаваћа соба5
равно315 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق فاخرة للبيع في منطقة متميزة في سيتي ووك، دبي
تعتبر سيتي ووك (City Walk) القلب الإبداعي النابض لمدينة دبي، وهي وجهة عالمية المستوى حيث تلتقي متاجر ...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

شارع الصفا
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству