SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 555 501 €
(3 794 € / м²)
Распродаја
4
2+
410 м²
Pit Lane

спаваћа соба4
равно410 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

LOCATION:Takaya by Union Properties, Dubai Motor CityTYPE:TownhouseVIEW:Community / Dubai Autodrome ViewsBUA:6,500 sq.ftPLOT SIZE:Applicable for townh...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторКупатилоОдвојени тоалетКухињски апаратиДрвени подТротоарВисоки плафониПриродно светлоНамештен

намештен
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Pit Lane
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CAPRI REALTY

Слични огласи

Слично у иностранству