SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
160 391 €
(3 912 € / м²)
Распродаја
1
1
41 м²
شارع 15

спаваћа соба1
равно41 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This is a modern residential development offering studios, 1, and 2-bedroom apartments designed for comfort and functionality. Each home is thoughtful...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 64дана
Ажурирано: 40дана

Локалитети

شارع 15
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Credence Realtor

Слични огласи

Слично у иностранству