SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 052 174 €
(874 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
2.349 м²
شارع 55

спаваћа собаatypical
равно2.349 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This stunning three-bedroom apartment is part of Eden House The Park, a remarkable new residential project nestled along the Dubai Water Canal. It is ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторОдвојена кухињаПогледДрвене гредеКухињски апаратиБезбедностВисоки плафониПриродно светло

Друго
Старост понуде: 64дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

شارع 55
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dubai Sotheby's International Realty

Слични огласи

Слично у иностранству