SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
407 051 €
(4 733 € / м²)
Распродаја
4
2+
86 м²
شارع 15

спаваћа соба4
равно86 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Peace Lagoons II by Peace Homes Group is a modern residential development in Dubailand Residence Complex, offering studio, 1-, and 2-bedroom apartment...

Друго
Старост понуде: 74дана
Ажурирано: 74дана

Локалитети

شارع 15
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Maija International

Слични огласи

Слично у иностранству