SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
179 684 €
(2 995 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
60 м²
Zone C

спаваћа собаatypical
равно60 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Luxury Lifestyle Version – Azizi RaffiSignature Living in Al FurjanA refined residential address featuring studios, 1, 2 & 3-bedroom apartmentsElegant...

Друго
Старост понуде: 99дана
Ажурирано: 36дана

Локалитети

Zone C
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Credence Realtor

Слични огласи

Слично у иностранству