Листа понуда
6
6
6
1 799 999 AED
(1 869 AED / м²)
Распродаја
3
2+
963 м²
شارع توليب
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
89 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Limited 2-Bedroom Residences | Family Living & Capital Growth Opportunity
The 2-bedroom apartments at Binghatti Luxuria offer generous layouts, ref...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Базен
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Отворени животни простор
Поглед
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
99дана
Ажурирано:
98дана
Пријави оглас
Локалитети
شارع توليب
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
Polarius International Real Estate Limited
Rhodri Ellis OWEN
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
Polarius International Real Estate Limited