SUPA24
Дневна соба; дрвени под, природно светло, модерни стил, високи плафони
672 000 €
(6 165 € / м²)
Распродаја
2
2+
109 м²

спаваћа соба2
равно109 м²
купатила2+
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Elegant Apartments With City and Golf Course Views in Dubai Hills Estate
Dubai Hills Estate, often called Dubai's green heart, is a beautiful communit...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторКухињски апаратиПриродно светлоВисоки плафониСпрат

Друго
Старост понуде: 141дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству