SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
435 146 €
(3 400 € / м²)
Распродаја
2
2+
128 м²
Zone C

спаваћа соба2
равно128 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

🏙️ PG Maison – Boutique Luxury Living in Al Furjan🏡 Project Highlights✅ Premium low-density development with only 4 apartments per floor✅ All units ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвени подВисоки плафониПриродно светлоОтворени животни просторОдвојена кухињаКухињски апаратиПогледСпратТип зградеНамештенПогодно за кућне љубимцеМодерни стилНакон реконструкцијеНеопходна реконструкцијаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетХодникКаминБојлерМашина за прање вешаПаметни уређајиБезбедностТротоарДрвене гредеТамни ентеријерБиљкеРустични стилКомерцијалниНамештенКомерцијалниМодерни стилПогодно за кућне љубимце

Друго
Старост понуде: 147дана
Ажурирано: 71дана

Локалитети

Zone C
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Pramukh Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству