SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
240 000 €
(3 077 € / м²)
Распродаја
2
2+
78 м²
شارع 15

спаваћа соба2
равно78 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Trustway Properties proudly presents a contemporary 1-bedroom apartment at Peace Lagoons by Peace Homes Group, an innovative waterfront development lo...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторПогледКухињски апаратиПаметни уређаји

намештен
Старост понуде: 164дана
Ажурирано: 17дана

Локалитети

شارع 15
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TrustWay Properties

Слични огласи

Слично у иностранству