SUPA24
Остало
Остало
Остало
3 099 999 AED
(2 533 AED / м²)
Распродаја
Атипично
2+
1.224 м²
شارع توليب

спаваћа собаatypical
равно113 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Binghatti Flare is a new architectural landmark in Jumeirah Village Triangle, offering contemporary studios and 1–4 bedroom residences across two scul...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторПогледСпратТип зградеВисоки плафониПриродно светлоМодерни стилБезбедностДрвени под

Спрат:
1. спрат од 1
Старост понуде: 165дана
Ажурирано: 106дана

Локалитети

شارع توليب
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Polarius International Real Estate Limited

Lee Michael HORAN

Слични огласи

Слично у иностранству