SUPA24
Остало
Остало
Остало
255 000 €
(5 100 € / м²)
Распродаја
2
1
50 м²
شارع لولو

спаваћа соба2
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Experience the epitome of luxury living at Dubai's prestigious Jumeirah Village Circle. This stunning new build house offers 1 bedroom, 1 bathroom and...

Друго
Старост понуде: 181дана
Ажурирано: 174дана

Локалитети

شارع لولو
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Habita International Estates

Frank Glanzner

Слични огласи

Слично у иностранству