Листа понуда
12
12
12
1 080 000 AED
(1 486 AED / м²)
Распродаја
1
1
727 м²
3a شارع
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
727 м²
купатила
Преведи на Енглески
Skyline Elegance | Modern 1-Bedroom | Ideal Investment
Introducing Equiti Home, a modern apartment nestled in the vibrant Al Furjan community of Duba...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
194дана
Ажурирано:
166дана
Пријави оглас
Локалитети
3a شارع
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.