SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
289 536 €
(4 387 € / м²)
Распродаја
2
1
66 м²
شارع توليب

спаваћа соба2
равно66 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق صديقة للاستثمار في مثلث قرية الجميرا
تقع هذه الشقق في قلب مثلث قرية الجميرا (JVC)، إحدى أكثر المجتمعات طلباً في دبي. يشتهر مثلث قرية الجميرا ببيئت...

Друго
Старост понуде: 215дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

شارع توليب
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству