SUPA24
Остало
Остало
Остало
184 000 €
(5 257 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
35 м²

спаваћа собаatypical
равно35 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Furnished Apartments with a Post-Handover Payment Plan in JVC Dubai
Jumeirah Village Circle (JVC) is one of Dubai's most sought-after residential comm...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

НамештенВисоки плафониДрвени подКухињски апаратиПаметни уређајиБезбедностПриродно светлоМодерни стил

Спрат:
7. спрат од 63
Старост понуде: 239дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству